понеділок, 29 листопада 2021 р.

Місячник правового виховання та профілактики злочинності Акція «16 днів проти насильства»

 Наш клас брав активну участь в акції "ДолоніНеДляБиття"

8-А  клас



МОЛОДЧИНКИ!!!



НаУрок. Всеукраїнський інтернет-конкурс «Стоп ВІЛ/СНІД»

 ПРО КОНКУРС

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ми підготували конкурс, аби проінформувати учнів про загрозу ВІЛ/СНІД та розвіяти міфи щодо цієї хвороби.

Учасники конкурсу дізнаються, як передається ВІЛ, та при яких контактах ризики заразитися зводиться до мінімального.

Завдання допоможуть оцінити знання учнів 1–11 класів, а отримані дипломи та сертифікати слугуватимуть нагадуванням про важливість дотримання заходів безпеки.

Найкращі результати:
 

 

 
 

 



пʼятниця, 26 листопада 2021 р.

Година спілкування "Єднаймося проти булінгу"

 26.11.2021 Соціальний педагог Шкворець Л.Д. в рамках Місячника правового виховання та профілактики злочинності провела годину спілкування






Дякуємо Шкворець Л.Д. за змістовну та цікаву годину спілкування


Урок історії - "ГОЛОДОМОР"

 Голодомо́р 1932—1933 років — акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП та урядом СРСР у 1932—1933 роках шляхом створення штучного масового голоду. 

Під час уроку історії ми здійснили Екскурсію до історичного музею Кам'янського державного історично-культурного заповідника.





вівторок, 23 листопада 2021 р.

Виховна година “Країна нескорених” до Дня Гідності і Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, в пам'ять героїв, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави. З нагоди його відзначення на виховній годині ми заслухали цікаві та змістовні доповіді Копаниці Дарини, Яковенко Наталії, Железняка Максима.


Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.



понеділок, 22 листопада 2021 р.

НаУрок. Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи

 День Гідності та Свободи — свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Конкурс на освітній платформі НаУрок допоможе школярам дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з'ясувати значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність» а також доповнити їх уявлення про обов'язки та права громадян.

Найкращі результати:


 

 

 

 

середа, 17 листопада 2021 р.

Місячник БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. Тиждень безпеки дорожнього руху.

 В рамках тижня безпеки дорожнього руху було проведено виховну годину "Безпека на дорогах". В ході якої ми переглянули відоролики та нагадали про обов'язки пішоходів.











16 листопада - День ТОЛЕРАНТНОСТІ

     16 листопада 1995 року держави - члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, яка серед іншого підтверджує, що толерантність є не поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості. Всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах.
Толерантність вимагає справедливості та неупередженості від законодавства, надання кожній людині рівних можливостей для розвитку, проте закони хоча і є потрібними, проте цього часто недостатньо для виховання толерантного суспільства. Найбільш ефективним методом, згідно з декларацією, є виховання толерантності в людей – і з цього приводу Суспільне підготувало матеріал про повагу до інших, "мову ворожнечі" та прикладах дискримінації людей.
    Толерантність – це прийняття та повага до чужого вибору, особливостей, думок. Коли ви припускаєте, що інша людина може висловлюватись або проявляти себе як особистість вільно, без остраху бути засудженим.

Відсутність толерантності породжує ненависть. Ненависть веде до недовіри. Недовіра тягне за собою віддаленість людей один від одного.